Strona główna

DEBIUTANCKA PŁYTA V-KING JUŻ JEST !!!

Po ponad roku ciężkiej pracy udało się :)))
Moja pierwsza autorska płyta ujrzała światło dzienne.
W tym momencie chciałbym złożyć najserdeczniejsze podziękowania osobom bez których by się nie udało:
Na początku komuś kto we mnie wierzył od samego początku i zawsze mnie wspierał, osobie która jak nikt inny na świecie czekała na moją płytę... niestety nie doczekała się - mam nadzieję, że dzisiaj mimo że nie ma Cię z nami jesteś dumny ze swojego syna - Tatuś kocham Cię i Tobie dedykuję tą płytę.
Dziękuję bardzo mojej mamie, która cały czas trzymała za mnie kciuki, Tobie Beatko, że zawsze mnie wspierasz. Dziękuję wszystkim którzy wytrzymali moje "darcie japy" przez tyle lat :D i tym co mnie krytykowali (jesteście dla mnie jeszcze większą motywacją do działania)
szczególne podziękowania dla osób bez których nie powstałaby ta płyta:
Bartosz Bocheński (BB STUDIO), Paweł Raczuk, Andrzej Gołda Records, Jacek Sobierajski, Grzegorz Gnat z "REGNAT STUDIO", Przemek Rzeszutek "Torowa Studio", Darek Lichota, Marcin Włodarski (DJ CandyNoize), Adrian Bednarczyk a także szczególne dzięki dla Marcin Rąpała "ROMPEY".

 

<< Wróć do poprzedniej strony

Sprawdź mój youtube

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności